Zobacz nasz profil na Facebooku english

Aplikacje i rozwiązania IT dla firm

Firma Twin Points Technologies to kontynuacja projektu, który w latach 2005-2021 realizowany był pod marką DuoKomp Software & Web Development. Dysponując wieloletnim doświadczeniem, specjalizujemy się przede wszystkim w tworzeniu oprogramowania dla biznesu, w tym wysoce niestandardowych i nietypowych rozwiązań na ściśle indywidualne zamówienie.

Nasza oferta opiera się na kilku kluczowych filarach, każdy o odrębnej charakterystyce, w ramach których dostarczamy nowoczesne i nakierowane na potrzeby końcowego odbiorcy produkty.

Ogólnodostępne oprogramowanie dla firm

Ta część naszej oferty ma z istoty najszersze grono odbiorców. Produkty w postaci aplikacji do fakturowania i obsługi sprzedaży, prowadzenia księgowości czy też rozliczania podróży służbowych zawierają rozwiązania bazujące na potrzebach i doświadczeniach tysięcy naszych klientów. Dzięki temu należą one w swojej kategorii do najlepszych na rynku i od lat wyznaczają standardy w zakresie oprogramowania przyjaznego użytkownikom.

Rozwiązania dedykowane

Korzystając z rozwijanych od lat autorskich rozwiązań służących do budowy oprogramowania o rozmaitym przeznaczeniu, realizujemy skrojone na miarę projekty dla indywidualnych klientów. Naszą specjalnością są systemy typu CRM i pokrewne, gdzie wykorzystujemy również nasze rozległe doświadczenia w zakresie oprogramowania ogólnodostępnego. Jednak podejmujemy się również realizacji nietypowych projektów, dla których trudno znaleźć na rynku jakiekolwiek gotowe lub dające się dostosować odpowiedniki lub szablony.

Ochrona bezpieczeństwa biznesu i danych

W ścisłej współpracy ze specjalistami z zakresu kontrwywiadowczego zabezpieczenia biznesu oraz ochrony danych osobowych, świadczymy usługi będące odpowiedzią na takie zagrożenia jak kradzież własności intelektualnej, szpiegostwo przemysłowe czy wyciek danych osobowych. Obejmuje to w szczególności zindywidualizowane rozwiązania programistyczne służące ochronie przed opisanymi zagrożeniami oraz udział w audytach i działania z pogranicza computer forensics i odzyskiwania danych.