Sprzedaż i Magazyn
Zamówienia · Faktury · Magazyn · Płatności
Zobacz nasz profil na Facebooku
Aktualna wersja 1.6.1
DuoKomp Sprzedaż i Magazyn – przyjazny program do zarządzania sprzedażą

DuoKomp Sprzedaż i Magazyn - Aktualności

17-01-2022 | DuoKomp Sprzedaż i Magazyn 1.6.1

W związku ze zmianami w przepisach prawa, które zaczęły obowiązywać z początkiem 2022 roku oraz w jego pierwszych dniach, opublikowaliśmy nową wersję programu. Najważniejsze z tego punktu widzenia zmiany obejmują wsparcie dla nowej wersji struktury JPK-V7M/K (2) w części ewidencyjnej, aktualną tabelę stawek odsetek ustawowych za opóźnienie na potrzeby tworzenia dokumentów windykacyjnych, a także dołączony aktualny pakiet Kalkulatory 2022.

Dodatkowo, w uzupełnieniu zmian w zakresie obsługi języków wprowadzonych w wersji 1.5.2, dodaliśmy opcję generowania faktur z podwójnym zestawem stron, każdy w odrębnym języku. Powinno to zainteresować użytkowników współpracujących z kontrahentami zagranicznymi, gdyż może być w takich sytuacjach istotnym ułatwieniem.

25-10-2021 | DuoKomp Sprzedaż i Magazyn 1.6 – Zdalny magazyn danych

Użytkownikom naszych aplikacji udostępniliśmy narzędzie Zdalny magazyn danych, pozwalające na wygodne archiwizowanie danych i ustawień w zewnętrznych usługach sieciowych. Wsparcie dla nowego narzędzia znaleźć można również w programie Sprzedaż i Magazyn w wersji od 1.6.

Dodatkowo w tej wersji programu zaktualizowana została tabela odsetek ustawowych w związku z ich zmianą obowiązującą od 9 października br.

14-06-2021 | Błąd 1400 (nieprawidłowe dojście do okna) w programie DuoKomp Sprzedaż i Magazyn – komunikat techniczny

Ze względu na zgłaszanie przez niektórych użytkowników programów DuoKomp Sprzedaż i Magazyn oraz Proste Faktury problemu polegającego na pojawianiu się błędu systemowego o kodzie 1400 (“nieprawidłowe dojście do okna”), przedstawiamy jego bliższy opis oraz możliwe rozwiązania:

Archiwum aktualności