Proste Faktury JPK
Komfort fakturowania dla każdego
Zobacz nasz profil na Facebooku
Aktualna wersja 3.8.1
Proste Faktury JPK – przyjazny program do fakturowania.

Proste Faktury JPK - AKTUALNOŚCI

30-05-2022 | Proste Faktury 3.8.1

Dostępna jest nowa wersja programu Proste Faktury zawierająca przede wszystkim następujące zmiany:

  • wsparcie dla tworzenia struktury JPK-FA (4),
  • zaktualizowaną funkcję pobierania kursów walut serwerów NBP po 20 maja br.

Więcej informacji na temat zmian w nowej wersji programu:

17-01-2022 | Proste Faktury 3.8

W związku ze zmianami w przepisach prawa, które zaczęły obowiązywać z początkiem 2022 roku oraz w jego pierwszych dniach, opublikowaliśmy nową wersję programu. Najważniejsze z tego punktu widzenia zmiany obejmują wsparcie dla nowej wersji struktury JPK-V7M/K (2) w części ewidencyjnej, aktualną tabelę stawek odsetek ustawowych za opóźnienie na potrzeby tworzenia dokumentów windykacyjnych, a także dołączony aktualny pakiet Kalkulatory 2022.

Dodatkowo, w uzupełnieniu zmian w zakresie obsługi języków wprowadzonych w Prostych Fakturach 3.6.1, dodaliśmy opcję generowania faktur z podwójnym zestawem stron, każdy w odrębnym języku. Powinno to zainteresować użytkowników współpracujących z kontrahentami zagranicznymi, gdyż może być w takich sytuacjach istotnym ułatwieniem.

25-10-2021 | Proste Faktury 3.7 – Zdalny magazyn danych

Użytkownikom naszych aplikacji udostępniliśmy narzędzie Zdalny magazyn danych, pozwalające na wygodne archiwizowanie danych i ustawień w zewnętrznych usługach sieciowych. Wsparcie dla nowego narzędzia znaleźć można również w programie Proste Faktury w wersji od 3.7.

Dodatkowo w tej wersji programu zaktualizowana została tabela odsetek ustawowych w związku z ich zmianą obowiązującą od 9 października br.

Archiwum aktualności