Duokomp Kalkulatory
Płace · Odsetki · Amortyzacja · Waluty · Podróże
Zobacz nasz profil na Facebooku
Aktualna wersja 2.7
DuoKomp Kalkulatory - odsetki podatkowe i ustawowe, wynagrodzenia, amortyzacja, weryfikatory

DUOKOMP KALKULATORY - AKTUALNOŚCI

17-01-2023 | Aktualizacja kalkulatora kilometrówki

W związku z nowymi stawkami kilometrówki obowiązującymi od 17 stycznia 2023 r., zaktualizowaliśmy:

02-01-2023 | DuoKomp Kalkulatory 2023

Udostępniliśmy nową wersję kalkulatorów na rok 2023. Uwzględniają one zmiany legislacyjne obowiązujące od 1 stycznia br., aczkolwiek tym razem ich zakres jest dużo mniejszy niż w roku poprzednim. Nowa wersja kalkulatorów wprowadza jednak szereg innych zmian i nowości, niezależnych od zmian w przepisach. W szczególności:

  • rozpoczęliśmy proces rozszerzania pakietu o nowe moduły (kalkulatory) - na chwilę obecną pojawiły się Kalkulator odsetek za zwłokę w transakcjach handlowych oraz Kalkulator odsetek umownych,
  • pojawiła się możliwość wydrukowania wyników działania kalkulatorów - na razie w wersji dla Windows, jednak w najbliższym czasie zostanie ona rozszerzona również na wersje online.

Jak na początku każdego roku, zaktualizowaliśmy również stronę Parametry.

Aby uzyskać więcej informacji nt. wprowadzonych i planowanych zmian, zapraszamy do artykułu na stronie newslettera: https://www.twinpoints.pl/news/duokomp_kalkulatory_2023.

29-11-2022 | Aktualizacja kalkulatora diet zagranicznych oraz tabel parametrów

W związku ze zmianą stawek diet oraz limitów za nocleg w podróżach zagranicznych obowiązujących od dnia 29 listopada 2022 r., zaktualizowaliśmy:

08-09-2022 | Aktualizacja kalkulatorów i tabel odsetkowych

Ze względu na obowiązujące od dn. 8 września br. nowe stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego, zaktualizowaliśmy kalkulatory odsetek ustawowych i podatkowych oraz tabele odsetkowe na stronach z parametrami.

01-08-2022 | Aktualizacja kalkulatora diet krajowych

W związku ze zmianą stawki diety w podróżach krajowych z 30,00 na 38,00 zł od dnia 28 lipca 2022 r., zaktualizowaliśmy kalkulatory diet krajowych - w wesji online oraz w pakiecie instalowanym w systemie Windows.

06-07-2022 | Aktualizacja kalkulatorów wynagrodzeniowych

Wszystkie kalkulatory wynagrodzeniowe dostępne w naszym serwisie, zarówno online jak i aplikacje dla Windows, dostosowane są obecnie do zmian w prawie obowiązujących od dn. 1 lipca 2022 r.

W przypadku kalkulatorów online obsługują one ze względów technologiczych jedynie aktualny stan prawny. Nie mniej jednak kalkulatory wynagrodzeń dla Windows zawierają 2 profile ustawień - dla okresów do 30 czerwca 2022 r. i od 1 lipca 2022 r. Jeśli więc istnieje potrzeba wykonania obliczeń dotyczących pierwszego półrocza 2022 r., prosimy o skorzystanie z aplikacji dla Windows.

30-05-2022 | Aktualizacja kalkulatora walutowego

Ze względu na zmiany wprowadzone na serwerach NBP w zakresie pobierania kursów walut po 20 maja br. informujemy, że obecnie dostępny do pobrania kalkulator walutowy (wersja 2.6.0.22140, jako część całego pakietu) został dostosowany do nowych wymagań i zapewnia prawidłowe działanie tej funkcjonalności. W przypadku kalkulatora walutowego online funkcjonalność ta działała cały czas bez zakłóceń.