Księga Podatkowa JPK
KPiR · VAT · Amortyzacja · Płace
Zobacz nasz profil na Facebooku
Aktualna wersja 8.2
DuoKomp Księga Podatkowa 2017 - kpir, vat, amortyzacja, lista płac

DuoKomp Księga Podatkowa 2022 JPK - AKTUALNOŚCI

30-05-2022 | DuoKomp Ksiega Podatkowa 2022 wersja 8.2

Opublikowaliśmy wersję Księgi Podatkowej kompatybilną w zakresie importu danych sprzedażowych z programem Sprzedaż i Magazyn 1.6.3 oraz Proste Faktury 3.8.1. Użytkownicy korzystający zarówno z Księgi Podatkowej oraz wybranego programu sprzedażowego i wymieniający pomiędzy nimi dane, powinni zweryfikować posiadane ich wersje i w razie potrzeby dokonać odpowiednich aktualizacji.

07-02-2022 | DuoKomp Ksiega Podatkowa 2022

Udostępniliśmy do pobrania i aktualizacji nową wersję programu DuoKomp Księga Podatkowa uwzględniającą zmiany w przepisach, które weszły w życie z początkiem 2022 roku. Kluczowe obszary aktualizacji to:

  • obliczanie i rozliczanie składki zdrowotnej oraz tzw. “ulgi dla klasy średniej” po stronie przedsiębiorcy,
  • obliczanie składników wynagrodzeń pracowniczych wg nowych zasad, w szczególności w zakresie składki zdrowotnej oraz tzw. “ulgi dla klasy średniej”,
  • wsparcie dla struktur JPK-V7M/K w wersjach obowiązujących od początku 2022 r.,
  • kompatybilność w zakresie importu danych sprzedażowych z programami Proste Faktury 3.8 oraz Sprzedaż i Magazyn 1.6.1.

Aby uzyskać bardziej wyczerpujące informacje nt. zakresu aktualizacji, jej zasad oraz cennika nowej wersji, zapraszamy do artykułu w archiwum naszego newslettera:

Uprzedzamy, że ze względu na wiele problemów spowodowanych wprowadzeniem tzw. “polskiego ładu” i związane z tym zapowiedzi kolejnych zmian w przepisach, należy w najbliższym czasie spodziewać się kolejnych aktualizacji oprogramowania. Ich dokładny zakres i czas są jednak obecnie niemożliwe do bliższego sprecyzowania.

25-10-2021 | DuoKomp Ksiega Podatkowa 2020 wersja 7.5 – Zdalny magazyn danych

Użytkownikom naszych aplikacji udostępniliśmy narzędzie Zdalny magazyn danych, pozwalające na wygodne archiwizowanie danych i ustawień w zewnętrznych usługach sieciowych. Wsparcie dla nowego narzędzia znaleźć można również w programie Księga Podatkowa w wersji od 7.5.

Archiwum aktualności