Księga Podatkowa JPK
KPiR · VAT · Amortyzacja · Płace
Aktualna wersja 7.5
DuoKomp Księga Podatkowa 2017 - kpir, vat, amortyzacja, lista płac

DuoKomp Księga Podatkowa 2020 JPK - AKTUALNOŚCI

25-10-2021 | DuoKomp Ksiega Podatkowa 2020 wersja 7.5 – Zdalny magazyn danych

Użytkownikom naszych aplikacji udostępniliśmy narzędzie Zdalny magazyn danych, pozwalające na wygodne archiwizowanie danych i ustawień w zewnętrznych usługach sieciowych. Wsparcie dla nowego narzędzia znaleźć można również w programie Księga Podatkowa w wersji od 7.5.

05-01-2021 | DuoKomp Księga Podatkowa 2020 wersja 7.4

Ze względu na opublikowanie nowych wersji programów Proste Faktury (3.6.1) oraz DuoKomp Sprzedaż i Magazyn (1.5.2) udostępniamy równolegle nową wersję Księgi Podatkowej aktualizującą wsparcie dla importu danych sprzedażowych z wymienionych programów.

09-11-2020 | DuoKomp Księga Podatkowa 2020 wersja 7.3 - wsparcie dla JPK-V7M/K

Poczynając od okresów za październik 2020 oraz IV kwartał 2020 wprowadzone zostały nowe struktury Jednolitego Pliku Kontrolnego – JPK-V7M oraz JPK-V7K. Zastępują one dotychczasowe JPK-VAT i deklarację VAT-7. DuoKomp Księga Podatkowa w najnowszej wersji 7.3 zapewnia pełne wsparcie dla tworzenia struktur JPK-V7M/K. Wiąże się to również ze zmianami w programie w zakresie rozliczania VAT, dzięki którym możliwe jest wprowadzenie i zarządzanie wszystkimi informacjami niezbędnymi do wytworzenia nowych struktur.

Ze względu na istotność zmian oraz pewien stopień skomplikowania związanych z nimi nowych danych i ustawień, prosimy w pierwszej kolejności i z rozsądnym wyprzedzeniem zapoznać się z poniższym materiałem:

13-07-2020 | DuoKomp Księga Podatkowa 2020 wersja 7.2 - import danych z programu DuoKomp Sprzedaż i Magazyn

Udostępniliśmy nową przydatną funkcjonalność programu w postaci importu danych z faktur wystawionych w programie DuoKomp Sprzedaż i Magazyn. Jest ona bliźniaczo podobna do dobrze już znanego użytkownikom importu danych z programu Proste Faktury i zintegrowana w dokładnie tym samym interfejsie. Teraz jednak możliwa jest integracja również z naszym bardziej zaawansowanym rozwiązaniem sprzedażowym. Domyka to też w jeden spójny system całość naszego oprogramowania sprzedażowo-księgowego.

Archiwum aktualności