Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| Kalkulatory online po modernizacji

Większość użytkowników naszego oprogramowania dobrze zna również nasz pakiet kalkulatorów księgowych: wynaragodzeń, odsetek, amortyzacji, kilometrówki oraz podróży służbowych. To niezwykle przydatny w codziennym funkcjonowaniu firmy zestaw narzędzi. Każdy kto zajmuje się w jakiś sposób finansami i księgowością w firmie musi częściej lub rzadziej skorzystać z możliwości szybkiego, często po prostu poglądowego i niezwiązanego z konkretnymi księgowaniami wyliczenia tych podstawowych parametrów. Jednocześnie zwykłe biurkowe kalkulatory są zbyt proste i niedostosowane do tych zadań, a rozbudowane aplikacje księgowe z wielością opcji nie są w takich sytacjach wygodne i poręczne.

Już od 2007 roku odpowiedzią na te potrzeby jest nasz pakiet Kalkulatory. Obecnie występuje on w 3 równolegle dostępnych formach:

Od dłuższego czasu realizujemy również działania modernizacyjne naszych stron internetowych, mające na celu uczynienie ich przyjaźniejszymi i bardziej dostępnymi dla szerokiego grona użytkowników. W jednym z etapów tych działań przyjrzeliśmy się Kalkulatorom online wraz z dostępnymi w tym samym miejscu stronom z ważnymi parametrami księgowymi. Dzięki dokonanym w ostatnim czasie modernizacjom, nasze Kalkulatory online są już nie tylko dostępne w dowolnie wybranym momencie i na bieżąco aktualizowane. Teraz można z nich wygodnie i bez komplikacji skorzystać na dowolnym współczesnym urządzeniu z dostępem do internetu i przeglądarką internetową, niezależnie od systemu operacyjnego. Jak łatwo odgadnąć, dotyczy to przede wszystkim popularnych smartfonów i tabletów.

Nasze Kalkulatory zawsze były i są dla każdego dostępne całkowice za darmo. Dlatego zachęcamy wszystkich do korzystania z nich bez jakichkolwiek ograniczeń. Również polecając je innym użytkownikom każdy może przyczynić się do ulepszenia i dalszego rozwoju tego narzędzia. Można to zrobić np. poprzez polubienie lub udostępnie posta promującego Kalkulatory na naszym profilu facebookowym – https://www.facebook.com/duokomp/posts/5552654971420183 – do czego serdecznie zapraszamy.

 

Więcej informacji