Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| DuoKomp Kalkulatory w nowej formule

Większość użytkowników Prostych Faktur oraz DuoKomp Księgi Podatkowej zaznajomiła się już zapewne z dołączanym do tych programów pakietem kalkulatorów odsetkowych, płacowych i podatkowych. Wiemy bowiem z badań ankietowych, że ta z pozoru uboczna funkcjonalność cieszy się całkiem dużą popularnością jako bardzo przydatna w codziennej działalności firmy. Dlatego postanowiliśmy poszerzyć dotychczasową formułę kalkulatorów i ułatwić dostęp do nich. Od teraz dostępne są również jako zupełnie niezależny program możliwy do pobrania z poświęconej mu strony internetowej.

Kolejną nowością jest to, że w nowo powstałym serwisie internetowym publikowane są również wersje on-line wszystkich kalkulatorów. Nie wymagają one instalacji i są zawsze dostępne poprzez przeglądarkę internetową. Każdy użytkownik może więc teraz zdecydować jaka forma naszych kalkulatorów jest dla niego najwygodniejsza. Strona internetowa programu zawiera również zbiory niezbędnych parametrów wykorzystywanych w obliczeniach, a które mogą okazać się niezbędne również przy innych okazjach.

Kalkulatory w każdej postaci dostępne są całkowicie za darmo i, przynajmniej na tę chwilę, bez jakiejkolwiek dodatkowej rejestracji. Oznacza to, że można skorzystać z nich w dowolnej chwili bez żadnych ograniczeń.

Zamierzamy stopniowo rozbudowywać pakiet w jego nowej formule – zarówno powiększając liczbę kalkulatorów oraz ich funkcjonalność, jak również w zakresie związanych z nimi dodatkowych treści publikowanych w serwisie internetowym. O najważniejszych nowościach informować będziemy w tym newsletterze, a tymczasem zachęcamy do odwiedzania strony internetowej programu i korzystania z już teraz dostępnych rozwiązań.

Więcej informacji

Ogólny serwis www pakietu DuoKomp Kalkulatory:
http://www.duokomp.pl/kalkulatory

Bezpośredni link do pobrania instalatora:
http://www.duokomp.pl/programs/kalkulatory/index.php?id=14&f=42

Bezpośredni link do wersji on-line:
http://www.duokomp.pl/programs/kalkulatory/index.php?id=20