Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| DuoKomp Księga Podatkowa 2013 - pierwsza odsłona

Drodzy Użytkownicy,

Opublikowaliśmy nasz zupełnie nowy program do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz rozliczania VAT i amortyzacji, przeznaczony dla małych firm (w tym jednoosobowych), które rozliczenia podatkowe prowadzą samodzielnie. Aplikacja wyda się z pewnością pod wieloma względami znajoma obecnym użytkownikom Prostych Faktur oraz DuoKomp Delegacji, gdyż bazuje na dokładnie tej samej technologii, z interfejsem użytkownika włącznie.

W całej swojej prostocie i elastyczności znanej z innych naszych programów, DuoKomp Księga Podatkowa 2013 stanowi bardzo duże ułatwienie dla przedsiębiorców, którzy do tej pory prowadzili podatkową księgę przychodów i rozchodów czy to ręcznie, czy też jedynie przy pomocy np. arkusza kalkulacyjnego, gdyż pozwala na automatyzację bardzo wielu czynności. Co ważne, zawiera ona rozwiązania pozwalające bezproblemowo przejąć przez nią rozliczenia w dowolnym miesiącu roku podatkowego, nawet jeśli wcześniej były prowadzone w inny sposób.

Super atrakcyjna oferta cenowa

DuoKomp Księga Podatkowa 2013 oferowana jest przez nas w bardzo atrakcyjnej cenie (i to pod kilkoma względami):

  • po pierwsze, każda firma, która w chwili publikacji programu była zarejestrowanym użytkownikiem Prostych Faktur lub DuoKomp Delegacji może dokonać aktywacji DuoKomp Księgi Podatkowej 2013 za jedyne 120 zł brutto!

  • po drugie, ponieważ opłata za korzystanie z niej wnoszona jest co najwyżej raz za dany rok podatkowy, może być to od 10 do nawet 30 razy mniej aniżeli koszt odpowiednich usług biura rachunkowego na przestrzeni roku.
  • po trzecie, praktycznie nie ma na rynku podobnej aplikacji, która za taką cenę oferowałaby taki zakres funkcjonalności i prostotę obsługi, a jednocześnie zapewniała odpowiedni poziom profesjonalizmu.

Aktywacja programu jest w każdym wypadku bezterminowa. Będzie on działał również w roku 2014 i kolejnych, aczkolwiek może nie zapewniać wtedy pełnej zgodności ze stanem prawnym. W takiej sytuacji, jeśli użytkownik zdecyduje się na aktualizację do edycji 2014, będzie mógł to zrobić również za jedyne 120 zł brutto.

Kopia zapasowa on-line i inne standardowe rozwiązania

DuoKomp Księga Podatkowa 2013 w pełni współpracuje z usługą Kopia zapasowa on-line. To bardzo istotne, gdyż ewentualna utrata danych podatkowej księgi przychodów i rozchodów mogłaby stanowić bardzo poważny problem dla firmy i grozić konsekwencjami prawnymi. W związku z tym ważna jest również wbudowana w program standardowa funkcja Archiwizacji lokalnej, w tym automatycznej archiwizacji dokonywanej z chwilą zamknięcia programu.

DuoKomp Księga Podatkowa 2013 posiada również zaimplementową funkcję obsługi wielu firm (po uprzedniej aktywacji na poszczególne z nich) znaną z pozostałych naszych programów.

Współpraca z Prostymi Fakturami

DuoKomp Księga Podatkowa 2013 ma możliwość podłączenia się do bazy danych programu Proste Faktury i przekonwertowania faktur lub rachunków z danego miesiąca na wpisy do podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Wersja demonstracyjna programu

Demonstracyjną wersję programu pozwalającą przetestować jego możliwości można pobrać m.in. klikając w ten link: http://www.duokomp.pl/programs/getfile.php?id=32

Więcej informacji

Podobieństwo nowego programu do Prostych Faktur oraz DuoKomp Delegacji dotyczy też jego serwisu internetowego, skonstruowanego tak samo jak serwisy poprzedników i dostępnego pod adresem http://www.duokomp.pl/programs/kp. Zapraszamy!