Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| DuoKomp Księga Podatkowa 2019

W ostatnich dniach udostępniliśmy do pobrania program DuoKomp Księga Podatkowa w edycji 2019 (wersja 6.0). Najnowsza jego odsłona zawiera kilka bardzo przydatnych nowości oraz aktualizacje wynikające ze zmian w prawie:

  • narzędzie automatycznego proporcjonalnego rozliczania VAT i kosztów w KPiR (np. koszty eksploatacji pojazdów),
  • ulepszone pole wprowadzania wartości netto, VAT i brutto,
  • narzędzie wyszukiwania w księdze, ewidencjach środków trwałych i wyposażenia oraz na liście płac,
  • dołączone zaktualizowane kalkulatory z parametrami na rok 2019,
  • zaktualizowane poglądowe formularze deklaracji VAT-7.

Zwłaszcza 3 pierwsze wymienione zmiany, o praktycznym charakterze, stanowią bardzo duże ułatwienie w pracy. Warto m.in. zauważyć, że zmienione od początku tego roku zasady rozliczania kosztów eksploatacji pojazdów prowadzą do często dość skomplikowanych wyliczeń, które jednak w całości przejmuje na siebie program. Z kolei narzędzie wyszukiwania ogromnie ułatwia odnalezienie pojedynczych dokumentów przy znacznej ilości wpisów do księgi lub ewidencji, a z pola wprowadzania wartości netto, VAT i brutto korzystają na bieżąco wszyscy bez wyjątku użytkownicy rozliczający podatek od towarów i usług.

Aktualizacja

Użytkownicy edycji 2018 (wersje 5.x) programu mogą dokonać aktualizacji do edycji 2019 zamawiając nowy klucz aktywacyjny z atrakcyjnym 40% rabatem.

Ci użytkownicy, którzy zakupili klucz aktywacyjny jeszcze do edycji 2018, jednak już po 1 stycznia 2019 r. mogą od razu i bez dodatkowych kosztów skorzystać z najnowszej wersji programu. Dla tej grupy użytkowników wygenerowane zostały automatycznie klucze do edycji 2019, które można znaleźć w szczególności po zalogowaniu się do panelu użytkownika na stronie internetowej programu.

W przypadku użytkowników posiadających klucz aktywacyjny do edycji programu starszych niż 2018, aktualizacja możliwa jest po zamówieniu nowego klucza aktywacyjnego na ogólnych zasadach.

Więcej informacji

Link do instalatora programu:
http://www.duokomp.pl/programs/kp/index.php?id=14&f=32

Instrukcja jak dokonać aktualizacji:
http://www.duokomp.pl/programs/kp/index.php?id=7#updateguide

Aktualny cennik:
http://www.duokomp.pl/programs/kp/cenniki