Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| DuoKomp Sprzedaż i Magazyn 1.2

Opublikowaliśmy nową wersję aplikacji wprowadzającą kilka ważnych funkcji, które nie są dostępne w innym naszym oprogramowaniu. Spośród nowości w wersji 1.2 najważniejsze to:

  • obsługa przetwarzanych etapowo zamówień, wraz z wydrukami takich dokumentów jak oferta, kosztorys, potwierdzenie zamówienia czy zlecenie realizacji (produkcyjne),
  • zautomatyzowane wystawianie powiązanych z zamówieniem faktur częściowych (np. zaliczkowych) i końcowych.

Kluczowe dla tej grupy funkcji jest ich skoncentrowanie wokół nowego obiektu zamówienia. Z jego poziomu można zarówno drukować typowe dla zamówień dokumenty, określać aktualny etap realizacji zlecenia, jak również tworzyć grupy powiązanych faktur. Jedną z najbardziej użytecznych tego konsekwencji jest to, że program może na podstawie danych z zamówienia tworzyć w zautomatyzowany sposób nie tylko jak dotychczas faktury całościowe, ale również częściowe (np. zaliczkowe) i końcowe. W połączeniu z zarządzaniem wydaniami i zwrotami towarów tworzy to kompleksowy, jednak możliwie nieskomplikowany i wygodny w obsłudze model zarządzania zleceniami.

Aktualizacja programu do wersji 1.2

Dotychczasowi użytkownicy programu DuoKomp Sprzedaż i Magazyn mogą dokonać standardowej aktualizacji polegającej na zainstalowaniu najnowszej wersji na serwerze i stanowiskach roboczych wg instrukcji dostępnej zawsze na stronie internetowej programu: http://www.duokomp.pl/programs/ds/aktualizacje#updateguide.

Migracja z programu Proste Faktury

Użytkownicy programu Proste Faktury mogą zawsze dokonać przejścia na bardziej profesjonalne rozwiązanie. Co więcej, każdy taki użytkownik przy okazji zamówienia pierwszego klucza aktywacyjnego do programu DuoKomp Sprzedaż i Magazyn otrzymuje wyjątkowo atrakcyjny 40% rabat.

Program DuoKomp Sprzedaż i Magazyn umożliwia również wygodne przeniesienie danych z programu Proste Faktury, dzięki czemu możliwe jest płynne przejście do pracy z bardziej zaawansowanym rozwiązaniem. Szczegółową, przedstawioną obrazowo i „krok po kroku” instrukcję migracji można znaleźć pod adresem http://www.duokomp.pl/programs/ds/migracja.

Instalator i więcej informacji

Link do instalatora najnowszej wersji:
http://www.duokomp.pl/programs/getfile.php?id=52

Szczegółowy opis aktualnych możliwości programu + porównanie z programem Proste Faktury
http://www.duokomp.pl/programs/ds/mozliwosci

Kompletna lista zmian w wersji 1.2:
http://www.duokomp.pl/programs/ds/aktualizacje#changelog