Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| DuoKomp Delegacje 1.7.1

Opublikowaliśmy nową wersję programu zawierającą zaktualizowane tabele kursowe NBP. W szczególności lista walut została uzupełniona o nowe pozycje oraz zaktualizowane zostały przypisania do tabel A i B. Rozwiązany również został problem niemożliwości automatycznego pobrania kursu jeżeli przypisanie do tabeli w programie oraz wg NBP nie są ze sobą zgodne. Niezgodność taka może wystąpić zarówno w przypadku przyszełej zmiany przypisania przez NBP, jak i w przypadku pracy z archiwalnymi danymi w programie, odwołującymi się do walut, dla których taka zmiana miała miejsce w przeszłości.

Chcielibyśmy również zwrócić uwagę, że nigdy nie usuwamy z bazy danych programu walut, które z jakiegoś powodu wyszły z obiegu. Dzięki temu aktualizacja programu do jakiejkolwiek nowszej wersji nie spowoduje nigdy problemów w przypadku otwierania archiwalnych delegacji odwołujących się np. do już nieistiejących jednostek pieniężnych. Jednym z najczęstszych przypadków tego rodzaju są te związane ze stopniowym zastępowaniem w Unii Europejskiej walut narodowych przez euro.

Zachęcamy wszystkich użytkowników do pobrania i zainstalowania nowej wersji programu. Aktualizacja jest w każdym przypadku bezpłatna.

 

Więcej informacji

Bezpośredni link do instalatora najnowszej wersji:
http://www.duokomp.pl/programs/getfile.php?id=22

Instrukcja jak dokonać aktualizacji:
http://www.duokomp.pl/programs/dl/index.php?id=7#updateguide

Lista zmian w poprzednich wersjach:
http://www.duokomp.pl/programs/dl/index.php?id=7#changelog