Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| Proste Faktury i DuoKomp Delegacje na Facebooku

Od kilku dni publicznie dostępny jest nasz profil na portalu społecznościowym Facebook. Poświęciliśmy go przede wszystkim naszemu autorskiemu oprogramowaniu do zarządzania firmą. W ten sposób proponujemy dotychczasowym i przyszłym użytkownikom nowy kanał prezentacji i wymiany informacji nt. programów Proste Faktury i DuoKomp Delegacje oraz wszystkiego co z nimi związane.

Będziemy publikować tam więcej szczegółowych informacji aniżeli w chwili obecnej możemy to uczynić za pośrednictwem e-mailowego newslettera, w którym piszemy jedynie o kluczowych wydarzeniach, takich jak publikacja nowych wersji programów. Tymczasem rozwiązania Facebooka pozwalają nam na częstsze, aktualniejsze i bardziej szczegółowe publikacje, zwłaszcza o charakterze technicznym, bez narażania użytkowników na napływ nadmiernej liczby e-maili. Dlatego też zachęcamy wszystkich, którym zależy na byciu na bieżąco z informacjami nt. programów Proste Faktury i DuoKomp Delegacje do zainteresowania się naszym facebookowym profilem.

Zapraszamy również do korzystania z dostępnych tam mechanizmów, które pozwalają na publikowanie komentarzy i zadawanie pytań. Będą one bowiem dla nas kolejnym sposobem poznania doświadczeń, potrzeb i oczekiwań użytkowników odnośnie naszego oprogramowania, co przyczyni się do jego rozwoju.

Odwiedź i polub nas na Facebooku!

Bezpośredni link do naszego profilu: http://www.facebook.com/duokomp

Archiwum newslettera

W ostatnim czasie uruchomiliśmy również stronę www, na której można znaleźć archiwalne wydania tego newslettera. W razie potrzeby można więc łatwo wrócić do tych treści w przyszłości, nawet jeśli z jakiegoś powodu nie można już ich odnaleźć w poczcie e-mail.

Bezpośredni link do archiwum: http://www.duokomp.pl/news