Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| Proste Faktury - Tylko w lipcu podwajamy rabat za polecenie!Użytkownicy Prostych Faktur znają promocję pozwalającą uzyskać atrakcyjny rabat za polecanie programu innym. Z każdym zrealizowanym zamówieniem na klucz aktywacyjny, każdy użytkownik otrzymuje ważny 180 dni kod polecający. Jeśli w tym czasie nowy użytkownik programu wprowadzi go przy składaniu swojego pierwszego zamówienia, otrzymuje natychmiast 20% rabatu. Użytkownik polecający otrzymuje taki sam rabat przy kolejnym przedłużeniu ważności swojego klucza aktywacyjnego. W ten sposób użytkownik polecający może uzyskać kolejną aktywację nawet za jedyny 1 zł.

Jednak tylko od 5 do 31 lipca nasza promocja staje się atrakcyjniejsza niż kiedykolwiek – zwiększamy rabat zarówno dla użytkownika poleconego jak i polecającego do 40%! Użytkownik polecony otrzyma go standardowo natychmiast. Powiększony rabat dla użytkownika polecającego zostanie mu naliczony z tytułu poleceń dokonanych w okresie promocyjnym niezależnie od tego, kiedy nastąpi następne przedłużenie jego własnej aktywacji.

Gdzie znajdę swój kod promocyjny? Czy jest on ważny?

Wszyscy użytkownicy, którzy są zapisani do naszego newslettera i dodarł do nich skutecznie email z tą wiadomością, otrzymali w niej również swój aktuwalny kod polecający. Niezależnie od tego:

aktualny kod polecający można znaleźć zawsze po zalogowaniu do panelu użytkownika na stronie https://www.duokomp.pl/programs/fv/zaloguj
w razie problemów z zalogowaniem do ww panelu, możemy na życzenie wysłać przypomnienie aktualnego kodu na adres email zapisany w danych użytkownika
ponieważ kody polecające są automatycznie przesyłane wraz z kluczem aktywacyjnym, wiadomość ta może zawierać aktualny kod polecający, o ile nie upłynęła jeszcze jego data ważności

Jeśli użytkownik nie miał z chwilą rozpoczęcia promocji ważnego kodu, został dla niego wygenerowany nowy kod ważny do końca trwania promocji. Jeśli wprawdzie miał ważny kod, ale miałby on wygasnąć przed końcem lipca br., jego ważność została automatycznie przedłużona do końca tego miesiąca. Dlatego w promocji może wziąć udział każdy dotychczasowy użytkownik, niezależnie od tego kiedy otrzymał swój poprzedni kod rabatowy.

Prosimy jedynie zwrócić uwagę, że jeśli w czasie trwania promocji użytkownik dokona przedłużenia swojej aktywacji programu, kod przesłany w mailu z newslettera zostanie rozliczony i zamknięty, a w jego miejsce pojawi się nowy. Zostanie on jak zawsze przesłany w mailu razem z nowym kluczem aktywacyjnym oraz będzie widoczny po zalogowaniu się do panelu.

Czy różne promocje łączą się?

Tak! Upusty z tytułu użycia kodów polecających zawsze łączą się u nas z ewentualnymi innymi promocjami! Szczególnie polecamy to uwadze użytkowników, którzy nadal posiadają bezterminowe aktywacje na historyczne wersje 1.x i 2.x programu – polecenie nowego użytkownika w lipcu może być wyjątkową okazją na wyjątkowo atrakcyjną aktualizację własnego oprogramowania do najnowszej wersji.

Więcej informacji:

Promocja “Polecaj Proste Faktury” – informacje ogólne i standardowy regulamin
Regulamin promocji “Tylko w lipcu podwajamy rabat za polecenie!”