Duokomp Delegacje
Krajowe i zagraniczne podróże służbowe
Zobacz nasz profil na Facebooku
Aktualna wersja 1.9.5
Rozliczanie podróży służbowych z unikalnym pakietem korzyści

DUOKOMP DELEGACJE - AKTUALNOŚCI

17-01-2023 | DuoKomp Delegacje 1.9.5 – nowe stawki kilometrówki

W związku ze zmianą domyślnych (urzędowych) stawek kilometrówki obowiązujących od 17 stycznia 2023 r., opublikowaliśmy nową wersję programu DuoKomp Delegacje. Tak jak w przypadku poprzednich zmian parametrów rozliczeń podróży służbowych z ostatnich miesięcy, zmianie ulegają wartości domyślne, które można mimo wszystko edytować. Jeśli jednak użytkownik korzysta wyłącznie lub prawie wyłącznie ze stawek urzędowych, wówczas w celu uniknięcia błędów we wprowadzaniu danych zalecamy jak najszybszą aktualizację. Tym bardziej, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy zmiany zdążyły już dotknąć wszystkie kategorie parametrów rozliczeń.

03-01-2022 | DuoKomp Delegacje 1.9.4 – nowa stawka diety w podróży krajowej

W związku ze zmianą domyślnej (urzędowej) stawki diety w krajowej podróży służbowej obowiązującą od od 1 stycznia 2023 r., opublikowaliśmy nową wersję programu DuoKomp Delegacje. Zmienia ona stawkę domyślną diety krajowej, co oznacza, że korzystanie z poprzednich wersji programu nie wyklucza poprawnego rozliczania delegacji wg stawek urzędowych. Tworząc rozliczenia należy wówczas wyedytować odpowiednie pola. Nie mniej jednak ze względu na wygodę korzystania z programu oraz w celu uniknięcia błędów w rozliczeniach zalecamy mimo wszystko aktualizację – dokładnie jak w przypadku poprzednich zmian stawek rozliczeniowych, jakie miały miejsce w ostatnich miesiącach.

Jednocześnie informujemy, że zmiana stawek kilometrówki na potrzeby rozliczeń podróży służbowej, której wejście w życie planowane jest na 17 stycznia 2023 r., będzie objęte osobną aktualizacją programu.

29-11-2022 | DuoKomp Delegacje 1.9.3 – aktualizacja parametrów podróży zagranicznych

Od 29 listopada 2022 r. obowiązują nowe stawki diet oraz limity za nocleg w podróżach zagranicznych. W związku z tym dokonaliśmy aktualizacji programu Delegacje, który zawiera teraz najnowsze tabele powyższych parametrów.

Podobnie jak w przypadku parametrów podróży krajowych, program pozwala wprawdzie na wprowadzanie dowolnych wartości. W związku z tym korzystanie z poprzednich wersji programu nie wyklucza poprawnego rozliczania delegacji wg stawek urzędowych, jednak muszą zostać wówczas skorygowane ręcznie. Dlatego ze względu na wygodę korzystania z programu oraz w celu uniknięcia błędów w rozliczeniach zalecamy jego aktualizację.

Archiwum aktualności