Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| DuoKomp Delegacje 1.2. Zakończenie wsparcia dla Windows 98/ME.

Ukazała się nowa wersja programu DuoKomp Delegacje. Zawiera ona kilka nowych przydatnych funkcji oraz udoskonalenia wcześniej istniejących rozwiązań. Są to w szczególności:

  1. Możliwość rozliczenia na jednym dokumencie delegacji zagranicznej połączonej z etapem krajowym,
  2. Zapis dokumentów delegacji i rozliczeń oraz raportów do PDF,
  3. Zapis raportów do CSV i XLS,
  4. Udoskonalony podgląd wydruku,
  5. Opcja sortowania listy przejazdów wg czasu,
  6. Opcja automatycznego utworzenia przejazdu powrotnego na liście przejazdów,
  7. Udoskonalony układ interfejsu okna delegacji,
  8. Udoskonalony eksport bazy danych do CSV z opcją spłaszczania wieloliniowego tekstu,
  9. Poprawiona wydajność niektórych elementów programu.

Zachęcamy do pobrania i zainstalowania nowej wersji programu, gdyż zapewnia ona wyraźnie większy komfort pracy w porównaniu z dotychczasową wersją 1.1. Aby tego dokonać zapraszamy na naszą stronę lub do skorzystania z zawsze dostępnego linka do najnowszego pliku instalatora:
http://www.duokomp.pl/programs/getfile.php?id=22

Użytkownicy, którzy nie dokonywali do tej pory aktualizacji do którejś z poprzednich wersji programu mogą zapoznać się z odpowiednią instrukcją jak tego dokonać:
http://www.duokomp.pl/programs/dl/index.php?id=7#updateguide


Windows 98 oraz ME

Poczynając od programu DuoKomp Delegacje w wersjach 1.0 i 1.1, poprzez program Proste Faktury w wersji 1.9 i kolejnych, wprowadzaliśmy stopniowo znaczące zmiany technologiczne zarówno w samym procesie tworzenia jak i w działaniu tychże aplikacji. Pozwoliło to na wprowadzenie wielu nowych funkcjonalności oraz lepsze dostosowanie naszych programów do powszechnie używanego dzisiaj sprzętu i systemów operacyjnych. DuoKomp Delegacje 1.2 stanowią kolejny krok w tym procesie - w sensie technologicznym jest to najbardziej zaawansowany program spośród tych, które udostępniamy do pobrania i zainstalowania wszystkim zainteresowanym.

Pomimo wprowadzania coraz nowszych rozwiązań technologicznych staraliśmy się utrzymywać w naszych programach możliwie małe wymagania sprzętowe i odnośnie systemu operacyjnego. Nie mniej jednak z chwilą obecną nie było już możliwości utrzymania wsparcia dla Windows 98 oraz ME. Stąd, DuoKomp Delegacje 1.2 wymagają do działania co najmniej Windows 2000. Obecność odpowiednio nowego systemu operacyjnego sprawdzana jest już na etapie instalacji programu, co powinno skutecznie zapobiec ewentualnej omyłkowej jego instalacji pod taką wersją Windowsa, pod którą nie będzie mógł działać.

W związku z powyższym zwracamy również uwagę użytkowników programu Proste Faktury na okoliczność, że kolejna wersja tego programu jaka się pojawi również będzie wymagała do działania co najmniej Windows 2000.