Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| DuoKomp Delegacje 1.9.4 – nowa stawka diety w podróży krajowej

W związku z kolejną zmianą domyślnej (urzędowej) stawki diety w krajowej podróży służbowej obowiązującą od 1 stycznia 2023 r., opublikowaliśmy nową wersję programu DuoKomp Delegacje. Zmiana stawki diety ma wpływ także na rozliczenia ryczałtowe w zakresie przejazdów miejscowych oraz noclegów, gdyż bazują one na określonym ułamku stawki diety.

Dodatkowo do instalatora programu dołączono również najnowsze wersje poglądowych kalkulatorów diet i kilometrówki z pakietu DuoKomp Kalkulatory w wersji na rok 2023, z najnowszymi funkcjonalnościami takimi jak wydruk wyników obliczeń.

Aktualizacja

Z technicznego punktu widzenia w programie zakodowana jest jedynie stawka domyślna diety wynikająca z obowiązujących przepisów. Wartość tę można jednak zmienić na potrzeby konkretnego rozliczenia i dotyczy to również przejazdów miejscowych oraz noclegów. W związku z powyższym korzystanie z poprzednich wersji programu nie wyklucza poprawnego rozliczania delegacji wg stawek urzędowych – tworząc rozliczenia należy wówczas wyedytować odpowiednie pola. Jednak tak jak w dwóch poprzednich wypadkach zmian stawek rozliczeń jakie miały miejsce w ostatnich kilku miesiącach, zalecamy mimo wszystko aktualizację.

Więcej informacji i aktualizacja

Link do instalatora programu: https://www.twinpoints.pl/programs/dl/index.php?id=14&f=22

Instrukcja jak dokonać aktualizacji: https://www.twinpoints.pl/programs/dl/index.php?id=7#updateguide

Na chwilę obecną aktualizacja jest darmowa we wszystkich opcjach licencyjnych i nie wymaga wygenerowania nowego klucza aktywacyjnego.