Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| Nowe stawki kilometrówki od 17 stycznia 2023 r.

W związku z nowymi stawkami kilometrówki obowiązującymi od dnia 17 stycznia 2023 r. zaktualizowaliśmy następujące aplikacje:

DuoKomp Delegacje 1.9.5

Podobnie jak w przypadku stawek diet oraz limitów noclegowych, również stawki kilometrówki są jedynie wartościami domyślnymi, które można w razie potrzeby dowolnie modyfikować. Dlatego korzystanie ze starszych wersji programu nie wyklucza poprawnego rozliczania podróży służbowych. Jednak co do zasady, jeżeli użytkownik stosuje wyłącznie lub prawie wyłącznie urzędowe stawki kilometrówki, zalecamy dokonanie aktualizacji, aby uniknąć pomyłek we wprowadzaniu danych. Na chwilę obecną aktualizacja jest w każdym przypadku bezpłatna.

Zaktualizowany do nowych wartości został także poglądowy Kalkulator kilometrówki z pakietu DuoKomp Kalkulatory dołączony do programu Delegacje.

Więcej informacji

Link do instalatora wersji dla Windows: https://www.twinpoints.pl/programs/dl/index.php?id=14&f=22

Instrukcja jak dokonać aktualizacji: https://www.twinpoints.pl/programs/dl/index.php?id=7#updateguide

DuoKomp Kalkulatory 2023

Zaktualizowany do nowych wartości został moduł Kalkulator kilometrówki wchodzący w skłąd pakietu DuoKomp Kalkulatory 2023. W przypadku wersji online skorzystanie z nowej wersji nie wymaga żadnych dodatkowych czynności – jest ona dostępna na stronie internetowej dla każdego zainteresowanego. W przypadku pakietu dla systemu Windows należy dokonać aktualizacji – nowy instalator dostępny jest do pobrania na stronie internetowej programu. We wszystkich przypadkach korzystanie z naszych kalkulatorów jest całkowicie darmowe dla wszystkich.

Więcej informacji

Niezależnie od aktualizacji modułu Kalkulatora kilometrówki, na stronie internetowej projektu można znaleźć również tabelę aktualnych stawek po zmianiach: https://www.twinpoints.pl/programs/kalkulatory/parametry_kilometrowka.