Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| Kopia zapasowa on-line - film instruktażowy

W związku z niedawnym udostępnieniem usługi Kopia zapasowa on-line dla programów Proste Faktury i DuoKomp Delegacje, która nie ma swojego odpowiednika wśród innych programów tej klasy, opublikowaliśmy krótki film instruktażowy na jej temat. Pokazuje on sposób działania usługi na konkretnych przykładach uzupełniając w ten sposób materiały tekstowe i graficzne dostępne już od pewnego czasu na stronach internetowych naszych programów.

Do obejrzenia filmu zachęcamy przede wszystkim tych użytkowników, którzy nie korzystali jeszcze z usługi - zwłaszcza jeśli nie do końca rozumieją jej istotę, gdyż nie spotkali się wcześniej z podobnymi rozwiązaniami. Obejrzenie filmu może być jednak wskazane również dla użytkowników już korzystających z usługi, gdyż wyjaśnia on m.in. istotne kwestie związane z bezpieczeństwem.

Jednocześnie pragniemy zapowiedzieć, że jeśli taka forma prezentacji i wyjaśnienia kluczowych funkcjonalności naszych programów spotka się z przychylnym przyjęciem użytkowników, opublikujemy z czasem kolejne wideoinstruktaże.

Link do strony z filmem

http://www.duokomp.pl/programs/fv/index.php?id=17#tutorial

Ważne

Przypominamy, że aby skorzystać z usługi Kopia zapasowa on-line należy zainstalować wersję 1.9.3 lub nowszą programu Proste Faktury (zalecamy wersję 2.0) oraz 1.3 lub nowszą programu DuoKomp Delegacje. Użytkownicy programu Proste Faktury, którzy posiadają bezterminowy klucz aktywacyjny na wersje 1.x, a nie chcą dokonywać aktualizacji do wersji 2.x, mogą pobrać archiwalne wersje 1.x programu z jego strony www.

Linki do instalatorów programów wspierających usługę:

Proste Faktury 2.0

Proste Faktury 1.9.3

DuoKomp Delegacje 1.3