Duokomp Kalkulatory
Płace · Odsetki · Amortyzacja · Waluty · Podróże
Zobacz nasz profil na Facebooku
Aktualna wersja 2.8

DuoKomp Kalkulatory - Dokumentacja

Rozdział 1.5.
Aplikacja »
KORZYSTANIE Z PROGRAMU

Spis treści    

Kalkulatory dla Windows

DuoKomp Kalkulatory są w istocie pakietem wielu technicznie rzecz biorąc samodzielnych aplikacji. Każdy kalkulator ma bowiem swój plik wykonywalny i może być uruchamiany niezależnie od innych komponentów. Dla wygody użytkowników wprowadzony został jednak dodatkowy komponent w postaci aplikacji startowej. Nie jest ona niczym innym jak prostym interfejsem pozwalającym uruchomić każdy kalkulator wchodzący w skład pakietu. Dodatkowo zamknięcie aplikacji startowej powoduje również zamknięcie poszczególnych ewentualnie otwartych kalkulatorów. Skrót do programu jaki tworzony jest podczas jego instalacji na pulpicie i w Menu Start jest skrótem właśnie do aplikacji startowej.

Kalkulatory dla Windows - okno aplikacji startowej

Kalkulatory online

Kalkulatory online stanowią pakiet apletów dostępnych zawsze na stronie http://www.twinpoints.pl/programs/kalkulatory/wersja_online.

Zarówno w zakresie funkcjonalności jak i wyglądu są one możliwie wiernym odwzorowaniem wersji dla Windows. Posiadają zwykle analogiczną strukturę wprowadzania i prezentowania danych oraz możliwość wydrukowania wynikowego zestawienia.

Spis treści