Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| DuoKomp Księga Podatkowa – Jubileuszowa oferta dla nowych użytkowników

Program DuoKomp Księga Podatkowa to rozwiązanie do prowadzenia księgowań w ramach podatkowej księgi przychodów i rozchodów (pkpir) oraz na potrzeby rozliczeń VAT. W tym ostatnim zakresie umożliwia również wygenerowanie aktualnego JPK-V7. Zawiera także narzędzia wspomagające rozliczanie składek ubezpieczeniowych, księgowanie amortyzaji środków trwałych oraz rozliczanie wynagrodzeń. Umożliwia import danych sprzedażowych z programów Proste Faktury oraz Sprzedaż i Magazyn.

DuoKomp Księga Podatkowa adresowana jest do firm samodzielnie rozliczających podatki na wyżej wymienionych zasadach. Choć w obecnych trudnych czasach wielu naszych klientów korzysta z usług biur rachunkowych, odsetek rozliczających się samodzielnie pozostaje wciąż znaczący. Dla nich kontynuujemy coroczną aktualizację naszego programu księgowego i poszukujemy dla niego możliwych przyszłych dróg rozwoju. Obecnie program wspiera stan prawny obowiązujący od 1 stycznia 2023 r.

W najbliższych dniach DuoKomp Księga Podatkowa obchodzi jubileusz 10 lat obecności na rynku – pierwsza wersja ukazała się w marcu 2013 roku. To długa perspektywa – w tym czasie bardzo zmieniły się zarówno podatki jak i sam program. Z tej okazji chcielibyśmy zachęcić do skorzystania z niego również nowych użytkowników, jeśli rozliczają podatki częściowo lub całkowicie samodzielnie.

Od 20 do 28 lutego br. każdy nowy użykownik, który nigdy dotąd nie wykupił jeszcze aktywacji do programu DuoKomp Księga Podatkowa, może zrobić to z 33% rabatem – w cenie 160,00 zł. Są to takie same zasady jak dla użytkownika, który posiadał już aktywację programu na rok poprzedni i dokonuje obecnie aktualizacji. Rabat naliczany jest automatycznie w formularzu zamówienia klucza aktywacyjnego.

DuoKomp Księga Podatkowa to rozwiązanie na licencji shareware. Każdy zainteresowany może pobrać i przetestować program bez zobowiązania do zakupu pełnej licencji. Program dostępny jest do pobrania z jego oficjalnej strony internetowej:

https://www.twinpoints.pl/programs/kp/

Znajduje się tam wiele wartościowych informacji o programie, w tym: