Sprzedaż i Magazyn
Zamówienia · Faktury · Magazyn · Płatności
Aktualna wersja 1.6
DuoKomp Sprzedaż i Magazyn – przyjazny program do zarządzania sprzedażą

DuoKomp Sprzedaż i Magazyn - Aktualności

25-10-2021 | DuoKomp Sprzedaż i Magazyn 1.6 – Zdalny magazyn danych

Użytkownikom naszych aplikacji udostępniliśmy narzędzie Zdalny magazyn danych, pozwalające na wygodne archiwizowanie danych i ustawień w zewnętrznych usługach sieciowych. Wsparcie dla nowego narzędzia znaleźć można również w programie Sprzedaż i Magazyn w wersji od 1.6.

Dodatkowo w tej wersji programu zaktualizowana została tabela odsetek ustawowych w związku z ich zmianą obowiązującą od 9 października br.

14-06-2021 | Błąd 1400 (nieprawidłowe dojście do okna) w programie DuoKomp Sprzedaż i Magazyn – komunikat techniczny

Ze względu na zgłaszanie przez niektórych użytkowników programów DuoKomp Sprzedaż i Magazyn oraz Proste Faktury problemu polegającego na pojawianiu się błędu systemowego o kodzie 1400 (“nieprawidłowe dojście do okna”), przedstawiamy jego bliższy opis oraz możliwe rozwiązania:

05-01-2021 | DuoKomp Sprzedaż i Magazyn 1.5.2

Z początkiem nowego roku udostępniamy również nową wersję programu. Zawiera ona w szczególności ułatwienia w zakresie tłumaczeń dokumentów oraz opisywania na nich sprzedawcy lub inaczej nazwanego wystawcy. Część użytkowników ucieszy też niewątpliwie rozszerzenie opcji sposobów płatności o pozycję “płatność online”.

09-11-2020 | DuoKomp Sprzedaż i Magazyn 1.5.1 - wsparcie dla JPK-V7M/K

Poczynając od okresów za październik 2020 oraz IV kwartał 2020 wprowadzone zostały nowe struktury Jednolitego Pliku Kontrolnego – JPK-V7M oraz JPK-V7K. Zastępują one dotychczasowe JPK-VAT i deklarację VAT-7. To ważna zmiana, która pociąga za sobą aktualizację większości naszych aplikacji. Program DuoKomp Sprzedaż i Magazyn w wersji 1.5.1 zapewnia:

  • ograniczone wsparcie dla tworzenia JPK-V7M/K na potrzeby wymiany danych z innymi systemami,
  • nowe funkcje i ustawienia w zakresie księgowania VAT celem ułatwienia wymiany danych w zakresie przewidzianym JPK-V7M/K, w tym wymiany danych z programem DuoKomp Księga Podatkowa.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, prosimy w pierwszej kolejności zapoznać się z poniższym materiałem:

Archiwum aktualności