Proste Faktury JPK
Komfort fakturowania dla każdego
Zobacz nasz profil na Facebooku
Aktualna wersja 3.8.1
Proste Faktury JPK – przyjazny program do fakturowania.

Proste Faktury JPK - AKTUALNOŚCI

12-09-2022 | Proste Faktury 3.8.1.22250 ‐ aktualizacja stawek odsetek ustawowych

W związku z obowiązującymi od dn. 8 września 2022 r. nowymi stawkami odsetek ustawowych, udostępniliśmy konsolidację programu Proste Faktury zawierającą najnowsze stawki na potrzeby wewnętrznego kalkulatora odsetkowego wykorzystywanego przy tworzeniu dokumentów windykacyjnych. Dodatkowo zaktualizowane zostały również dołączane do instalatora programu Proste Faktury zewnętrzne kalkulatory odsetkowe z pakietu Kalkulatory.

30-05-2022 | Proste Faktury 3.8.1

Dostępna jest nowa wersja programu Proste Faktury zawierająca przede wszystkim następujące zmiany:

  • wsparcie dla tworzenia struktury JPK-FA (4),
  • zaktualizowaną funkcję pobierania kursów walut serwerów NBP po 20 maja br.

Więcej informacji na temat zmian w nowej wersji programu:

17-01-2022 | Proste Faktury 3.8

W związku ze zmianami w przepisach prawa, które zaczęły obowiązywać z początkiem 2022 roku oraz w jego pierwszych dniach, opublikowaliśmy nową wersję programu. Najważniejsze z tego punktu widzenia zmiany obejmują wsparcie dla nowej wersji struktury JPK-V7M/K (2) w części ewidencyjnej, aktualną tabelę stawek odsetek ustawowych za opóźnienie na potrzeby tworzenia dokumentów windykacyjnych, a także dołączony aktualny pakiet Kalkulatory 2022.

Dodatkowo, w uzupełnieniu zmian w zakresie obsługi języków wprowadzonych w Prostych Fakturach 3.6.1, dodaliśmy opcję generowania faktur z podwójnym zestawem stron, każdy w odrębnym języku. Powinno to zainteresować użytkowników współpracujących z kontrahentami zagranicznymi, gdyż może być w takich sytuacjach istotnym ułatwieniem.

Archiwum aktualności