Duokomp Kalkulatory
Płace · Odsetki · Amortyzacja · Waluty · Podróże
Zobacz nasz profil na Facebooku
Aktualna wersja 2.8.1

DuoKomp Kalkulatory - Dokumentacja

Rozdział 1.2.
Aplikacja »
WYMAGANIA

Spis treści    

Kalkulatory dla Windows

Program w wersji instalowanej na komputerze wymaga systemu operacyjnego Windows w wersji: Vista, 7, 8, 10 lub 11. Wymagania sprzętowe nie przekraczają wymagań dla systemu operacyjnego samego w sobie.

Program w wersji instalowanej na komputerze zasadniczo nie korzysta z połączenia z internetem, są jednak od tego wyjątki:

Kalkulatory online

Kalkulatory online działają we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych w ich najnowszych i standardowo skonfigurowanych wersjach dostępnych na rynku w chwili publikacji ostatniej wersji Kalkulatorów. W zakresie formy graficznej dostosowane są zarówno do komputerów jak również smartfonów i tabletów. Można więc ich używać na każdym typowym urządzeniu, które w założenia przeznaczone jest do korzystania z internetu.

Kalkulatory online polegają• na działającym w przeglądarce silniku przetwarzającym Java Script, w tym zapytania asynchroniczne do serwera (AJAX). Zapewnia to bardzo naturalne i intuicyjne doświadczenie użytkownika z interfejsem aplikacji, zbliżone do aplikacji instalowanej na komputerze lub smartfonie. Należy mieć jednak na uwadze, że ewentualne ograniczenia narzucone przez przeglądarkę lub inne oprogramowanie na możliwość poprawnego wykonywania kodu Java Script mogą zakłócić lub uniemożliwić działanie kalkulatorów.

Spis treści